www.cvonline.hu

IRODAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

A Clinical Research Coordination Kft. munkatársat keres

pozícióba azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • az iroda minden napi munkájának hatékony segítése, az iroda rendjének biztosítása
  • irodaszer és egyéb beszerzések lebonyolítása
  • tárgyalások, találkozók szervezése a menedzsment részére
  • utazási, szervezési feladatkör
  • e-mailek, hívások, faxok, levelek kezelése (postázás, iktatás), futárrendelés
  • riportok, statisztikák készítése
  • vendégek fogadása
  • munkaügyi feladatok (munkaidő, szabadság nyilvántartása)
  • házi pénztár kezelése
  • kapcsolattartás hivatalokkal, szolgáltatókkal
  • koordinátor kollégák munkájának segítése (hetente utazás a budapesti centrumokba kihelyezett koordinátorokhoz)
  • egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok
  • klinikai vizsgálatok pénzügyeinek nyilvántartása
  • klinikai vizsgálatok pénzügyi kimutatásainak elkészítése
  • számlázás és kint lévő számlák nyomon követése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 1-2 év
  • önállóság, rugalmasság, precizitás, türelem
  • jó problémamegoldó és lényeglátó képesség
  • stressz tűrés, terhelhetőség
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel – napi szintű használata, PowerPoint)
  • angol nyelv alapfokú ismerete, melyről számot kell adni a felvételi folyamat során
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs és szervezői képesség
  • B kategóriás jogosítvány gyakorlattal

Előny:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • rEVOL Express használata
  • klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony rész illetve teljes állásban
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és telefon magánhasználatra is
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XII.

Kezdés: azonnal

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Kontakt: Gyulavári Ágnes

+36-20-999-7654

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő