www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Műszaki területen működő kisvállalkozás keres megbízható, precíz munkaerőt székesfehérvári irodájába.

Feladatok:

  • bolti kiskereskedelem, értékesítés lebonyolítása (bevételezés, számlázás, szállító stb. készítés)
  • különböző időszakú, átalánydíjas vevők nyomonkövetése (pl. fizetési határidők ellenőrzése, kiegyenlítések rögzítése, új – törölt ügyfelek nyilvántartása stb.)
  • könyvelési anyagok előkészítése, havi záráshoz szükséges adatok összegyüjtése
  • ügyvezető feladatainak rendszerezése (pl. naptár kezelés, időpontok egyeztetése, dokumentációk, anyagok összekészítése stb.)

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • precizitás, felelősségvállalás az elvégzett munka után
  • változatos, többrétű feladatvégzésre való hajlandóság
  • erős kommunikatív készségek
  • átlagnál magasabb műszaki érdeklődés
  • számítógép kezelésben való jártasság (Windows 7, Microsoft Excel, Word, Powerpoint)

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • alap vagy középfokú angol nyelvtudás

Amennyiben érdeklődését felkeltette hirdetésünk és úgy gondolja Ön a megfelelő ember a pozícióra fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével kérem az alább megadott email címre jutassa el. (döntés kb. 1 hónap múlva)

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő