www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

Működő ingatlanok bérbeadásával és üzemeltetésével foglalkozó partnerünk számára keresünk csapatuk bővítésére egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office felhasználószintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktív, problémamegoldó attitűd
  • Precizitás
  • Igényesség (önmagára, munkájára, környezetére)
  • Alkalmazkodó készség, terhelhetőség
  • Kiváló szervezőkészség

 Feladatok:

  •  Általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Belső hálózati rendszerben üzleti dokumentumok kezelése
  • Küldemények kezelése, iktatás (kimenő és bejövő levelek, csomagok, faxok, gyorspostai küldemények)
  • Irodai beszerzések intézése
  • Ad hoc felmerülő adminisztratív és szervezési feladatok ellátása

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz),

a bérigény megjelölésével a következő címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő