www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

 Az EconoConsult Kft. lendületes, precíz, megbízható munkatárs jelentkezését várja főállású

irodai asszisztens

pozíció betöltésére!

Feladatok:

  • iroda működésének háttérfeladatai (iratok rendszerezése, levelek iktatása, postázás)
  • telefonok fogadása, nyilvántartások vezetése
  • beszerzések lebonyolítása
  • vendégek fogadása, recepciós feladatok ellátása
  • pénzügy munkájának segítése
  • szerződések előkészítése, nyilvántartása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precizitás, kitartás, szorgalom
  • gyors és hatékony problémamegoldás
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
  • nyitott, érdeklődő attitűd
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • képes legyen kézben tartani az iroda folyamatos napi működését

Előny:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • lendületes, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: XIII. kerület

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk az alábbi e-mail címre. A motivációs levélben kérjük feltüntetni nettó fizetési igényét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő