www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 708849
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • levelezés lebonyolítása a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása
  • munkaerő toborzás, kiválasztás
  • projektek nyomon követése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony min. 2015. januárig
  • minimum 1 éves időtartamra kell vállalni a munkát
  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • egri lakó- vagy tartózkodási hely
  • rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség
  • terhelhetőség

Munkaidő: rugalmasan végezhető, de legalább heti 2-3 munkanapon 8:00 - 17:00 napi 4 óra ráérés szükséges.

Előnyt jelent:

  • hosszú távú ráérés
  • kevés óra vagy egyéni tanrend

Amit kínálunk

  • bruttó 600 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalahetőség
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!