www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Cégünk, az immár 115 éves tapasztalattal rendelkező LUX-csoport, mely csúcsminőségű Svájci termékek forgalmazásával foglalkozik a világ 40 országában, 900 LUX képviseleten, közel 50.000 kollégával.

Cégünk kecskeméti kirendeltsége azonnali kezdéssel

Irodai asszisztenst

keres

Feladatok:

  • értékesítő kollégák elszámoltatása pénzügyi és raktár területen
  • iroda teljes raktárnyilvántartásának precíz vezetése
  • havi leltározás teljes körű lebonyolítása!
  • házipénztár kezelés!
  • adminisztrációs, asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • áru- és irodaszer rendelés
  • havi zárás

Elvárások:

  • 3-5 éves gyakorlat
  • nagy mobilitás
  • min. középfokú végzettség
  • rátermettség, határozottság
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat, gyakorlat!
  • felhasználószintű számítógépes ismeret (haladó Excel)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, kitartás

Ajánlatunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias hangulat
  • Igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fent említett feladatokat korábban már ellátta és azonnali kezdést tud vállalni, kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű