www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

 a Polyax Kft.

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Általános ügyintézés
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szállítói megrendelések kezelése és rögzítése
  • Szállítmányozással kapcsolatos optimalizálási feladatok ellátása
  • Alapanyag szükséglet kiszámítása nyilvántartása
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, partnerek fogadása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete
  • Kitartó, precíz munkavégzés
  • Megoldás orientált, konstruktív gondolkodás
  • Önálló, terhelhető személyiség
  • Felelősségtudat
  • Jó kommunikációs és csapatmunkára való készség

Mit kínálunk:

  • Biztos pozíció, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér
  • Bejárás támogatás
  • Tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • Kellemes légkör, fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol