www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • Company_icon Wunderlich villányi pincészet
  • Location_icon Villány, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

A villányi Jammertal Borbirtok munkatársat keres

Irodai asszisztensi

munkakörre

Feladatkörök, felelősségek:

  • kimutatások, beszámolók készítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel, munkatársakkal
  • termelés, értékesítés bizonylatolása
  • áru/göngyöleg ki- és bevételezése, raktárakon belül is, készlet nyilvántartása
  • kereskedelmi adminisztráció (szállító, számla, és más bizonylatok) kiállítása

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, E-mail)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó gondolkodás
  • magas stressz tűrés
  • terhelhetőség
  • határozott fellépés
  • diplomatikus konfliktuskezelés
  • a lakhely lehetőleg Villányban vagy annak 15 km-es körzetében található

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • termelésadminisztrációban szerzett tapasztalat
  • pénzügyi, könyvelési ismeretek
  • minimum 4-5 év munkatapasztalat
  • jövedéki ügyintézői végzettség
  • borászati ismeretek
  • minimum angol alapfok
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • versenyképes munkabér
  • bejelentett munkaviszony

Az alábbiakat küldje el részünkre:

  • fényképes önéletrajz
  • fizetési igény (nettó/hó)
  • motivációs levél (opcionális)

Helyek Villány
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű