www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A HYVA egy globális vállalat, amely járműipari alkatrészek fejlesztésére, gyártására, marketingjére és forgalmazására szakosodott. Valamennyi Hyva termékek a világpiaci igények kielégítésére készül a minőség, az ár, a rendelkezésre állás és a vevőszolgálati szolgáltatások tekintetében. A cégcsoport dinamikus fejlődéséből adódóan a magyarországi HYVA Hungaria Kft. csapatának erősítéséhez keresünk

munkatársat

Fő feladatok:

  • Általános irodai asszisztensi feladatok ellátása
  • Szerződések nyilvántartása, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Besegítés árajánlatok készítésébe
  • Értékesítő munkatársak tevékenységének támogatása
  • Forgalmi kimutatások, riportok készítése
  • Részvétel promóciós anyagok (katalógusok, szórólapok, weboldal stb.) készítésében
  • Bejövő és kimenő számlák előkészítése, iktatása, adminisztrálása
  • Érkező vendégek fogadása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlati angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, egyéb nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Proaktív, kreatív személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office eszközök magabiztos használata (Excel, Word, Outlook)

Előnyt jelenthet:

  • Műszaki végzettség
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Magyarország, Biatorbágy

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a pozíció és a fizetési igény megjelölésével küldje el fényképes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében a lenti e-mail címre.

Visszajelezni azoknak a Pályázóknak fogunk, akiket személyesen is meghallgatunk. Köszönjük a megértést!

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol