www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Céltrans 97 Zrt nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó, nagy múltú cég keres

irodai asszisztens

munkakörbe kollégát

Feladatok:

  • Új dolgozók belépésével, illetve kilépésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Gépjárműparkkal kapcsolatos ügyintézés (HU-GO egyenleg nyomon követése, adatkigyűjtés, sofőrkártyák kiolvasása, biztosítások kötése, jelenléti ívek kezelés, szabadságok dokumentálása, adminisztráció)
  • Lízingekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Toll-Collect, GOBOX, DKV kártya és egyéb berendezések ügyintézése, felmerülő problémák kezelése, dokumentálása
  • Gépjárművek papírjainak érvényessége vizsgálata, nyomon követése, ellenőrzése, dokumentálása,

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogsítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, szervezőkészség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidő
  • Stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését várjuk a következő e-mail címre.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr