www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 90 napja lejárt

( Hivatkozási szám: HU_OA2016 )

Fizetés: 300.000 – 350.000 HUF

Az európai fejlődési stratégiánk részeként, kiváló adottságokkal rendelkező, motivált és energikus munkatársat keresünk iroda asszisztens pozícióba, hogy csatlakozzon csapatunkhoz, a Budapest szívében található elegáns irodánkba.

A legfontosabb feladatok:

  • Bejövő és kimenő kommunikáció kezelése, ügyfélkérdések megválaszolása
  • Ügyfelek fogadása, frissítők készítése és szervírozása
  • Találkozók, konferenciák és különböző rendezvények szervezése és előkészítése
  • Üzleti utak szervezése, vízumok, utazások és szállások ügyintézése
  • Számlák, levelek, küldemények kezelése és iktatása
  • Az iroda napi működéséhez szükséges fogyóeszközök nyomon követése és pótlása

A pozíció betöltéséhez elvárt fontosabb követelmények:

  • Irodai adminisztrációval kapcsolatos végzettség előnyt jelent
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megjelenése, viselkedése és magatartása igényes és professzionális
  • Minden helyzetben magabiztos
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban magyar és angol nyelveken

Amit kínálunk: kimagasló juttatási csomag, barátságos nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés típusa: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez kérjük, szíveskedjen fényképes, angol nyelvű önéletrajzát a hivatkozási számmal feltüntetve a lenti e-mail címre.