www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1082783
lejárt

Ezúttal ingatlanfejlesztő partnerünkhöz keresünk irodai asszitens pozícióba kollegátt.

Feladatok:

  • az iroda mindennapi életbe való besegítés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • beszélj angol nyelven legalább középfokon
  • folytass gazdasági tanulmányokat
  • heti 20-25 óra rugalmasan órarendhez igazodva

Munkaidő: Hétfőtől péntekig érj rá kb 20-25 órát 3-4 napban

Előnyt jelent:

  • hamár dolgoztál hasonló területen
  • ha 20-25 óránál többet is tudsz vállalni

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.

Vagy írj egy mailt a E-mail cím megjelenítése ra kérdéseiddel vagy csak küld el az önéletrajzod.