www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Külföldi hátterű 5 fős távközlési vállalat

irodai asszisztenst

keres.

 Főbb feladatok, munkák:

  • Iroda napi feladatainak, folyamatainak irányítása, szervezése
  • Operatív folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Üzleti levelezés, iktatás
  • Üzleti partnerekkel történő rendszeres kapcsolattartás
  • Pénzügyi (számlázás, készletnyilvántartás, pénztár) feladatok támogatása, felügyelete
  • Kiállítási anyag előkészítése, szervezése
  • Hivatali, banki ügyintézés
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok
  • Karbantartási munkák megszervezése
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Weboldal tartalmának feltöltése/karbantartása
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás. Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office programok használata; Google Adwords, Facebook profil kezelés
  • Gyors, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • word, excel programok magabiztos használata
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, (cseh/szlovák nyelv előny)
  • B kategóriás jogosítvány – előny
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, komplex munkakör
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, biztos, stabil háttér
  • Külföldi kiküldetés lehetősége

Kérjük a fizetési igény feltüntetését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol