www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Az Euwork saját, budapesti irodájába angolul és németül társalgási szinten kommunikáló munkatársat keresünk irodai asszisztensi / HR asszisztensi / ügyfél kapcsolattartói munkakörbe

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Jól kommunikálsz, de az adminisztrációtól sem idegenkedsz? Szeretnél egy hosszú távú, biztos munkahelyet, egy piacvezető vállalkozásnál? Szeretnél belekóstolni a HR szakmába? Akkor ez egy jó lehetőség lehet neked.

Elvárások:

1. társalgási szintű angol ÉS német nyelvtudás
2. önállóság
3. jó kommunikációs készség
4. sok türelem és rugalmasság

Előny:

  • bármilyen külföldi munkatapasztalat
  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

Feladatok:

  • Érdeklődők tájékoztatása, tanácsadás
  • Álláshirdetésre jelentkezőkkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése, visszahívása, adatbázis szűrések
  • Önéletrajzok javítása, fordítása
  • Pályázati anyagok összeállítása
  • Néhány kisebb külföldi munkaadóval történő kapcsolattartás, kommunikáció
  • Munkavállalók utazásának megszervezése
  • Egyéb általános irodai teendők ellátása

A munkakezdés azonnal!