www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1072274

Kisgyermek ápolási termékeket forgalmazó partnerünk irodai asszisztens pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

- az országos áruházlánc-hálózat megrendeléseinek begyűjtése, ellenőrzése, ezek adminisztrálása
- az áruházak fogyóeszköz-igényeinek továbbítása a raktárak és a beszállítók felé
- vendégek fogadása,
- futár érkezésekor a csomagok átvétele
- számlázás előkészítése
- egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

- precizitás, pontosság
- rendszerszintű gondolkodás
- jó kapcsolattartó és kommunikációs képesség
- erős Excel-tudás
- felsőfokú végzettség, illetve középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- változatos munkakör
- stabil vállalati környezet
- hosszú távú munkalehetőség
- jól szervezett folyamatokba való bekapcsolódás lehetősége-
kiemelkedő béren kívüli juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a