www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1070838
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal lámpatestek raktározásával, értékesítésével, és konyhai és fürdőszobai eszközök, kiegészítők, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk irodai asszisztens pozícióba munkatársakat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Kereskedelmi munka adminisztratív támogatása
  • Besegítés a beszerzési projektekbe
  • Az értékesítéssel adminisztratív támogatása
  • Árajánlatok, táblázatok készítése
  • Egyéb adminisztárciós feladat, melyet a cégvezető kér.

Elvárások:

  • MS office alapos ismerete
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, mert telefonon egyeztetni kell partnerekkel (nem kell értékesíteni)
  • Számlázással, készletekkel kapcsolatos program kezelése
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • XVI. kerületi, vagy környékbeli lakos

Amit kínálunk:

  • Kulturált, változatos munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, szakmai fejlődési lehetőségeket is magában foglaló munka
  • Versenyképes bérezés, körülbelül br. 190-200.000 Ft/hó

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz feltöltésével és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon várjuk!