www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1069078

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk pénzügyi osztályára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Szerződések megírása (sablon alapján),
  • szerződésmódosítási kérelmek végrehajtása,
  • társosztályokkal, illetve a partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • lefűzés, postázás,
  • bejövő számlák rögzítése,
  • kollégák munkájának támogatása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Office programok ismerete,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • precíz és gyors munkavégzés,
  • monotonitástűrés, jó priorizáló készség,
  • kiváló gépírás.

Juttatások:
  • Versenyképes juttatás,
  • határozott idejű munkaviszony (2016. augusztusától decemberig),
  • stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet,
  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Előnyök:
  • Agrárkereskedelmi ismeretek,
  • angol nyelv alapfokú ismerete.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest