www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 245 napja lejárt

CÉGÜNKRŐL:
A Bradley, Edwards & Associates több, mint 10 éve nyújt ügyfelei számára testreszabott ingatlankezelési szolgáltatásokat. Teljes körű megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek az egyszerű ügyintézéstől a lakberendezésig, a bérbeadástól az értékesítésig. Azonnali kezdéssel keresünk irodai asszisztenst ingatlankezelési területre

FŐBB FELADATOK:

  • Ingatlankezelő kollégák munkájának támogatása
  • karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • egyeztetés közüzemi szolgáltatókkal, társasházakkal
  • CRM rendszerben történő adminisztráció
  • Egyéb irodai adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelvtudás
  • spanyol nyelvtudás előnyt jelent, de nem kritérium
  • Két-három év irodai munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • precíz, proaktív munkavégzés
  • problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás, teljes munkaidő
  • fix fizetés
  • fejlődési lehetőség
  • biztos munkaadói háttér
  • változatos munka
  • jó munkahelyi légkör

EGYÉB RÉSZLETEK:
Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület
Munkaidő: 9.00 - 17.45
Kapcsolattartó: Kovács Attila
URL: Link megjelenítése

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő