www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Az Euwork saját, budapesti irodájába angolul és németül társalgási szinten kommunikáló munkatársat keresünk irodai asszisztensi / HR asszisztensi / ügyfél kapcsolattartói munkakörbe.

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Jól kommunikálsz, de az adminisztrációtól sem idegenkedsz? Szeretnél egy hosszú távú, biztos munkahelyet, egy piacvezető vállalkozásnál? Szeretnél belekóstolni a HR szakmába? Akkor ez egy jó lehetőség lehet neked.

Elvárások:
1. társalgási szintű angol ÉS német nyelvtudás
2. önállóság
3. jó kommunikációs készség
4. sok türelem és rugalmasság

Kérjük csak akkor jelentkezz, ha mind az 4 feltételnek megfelelsz!

Előny:

  • bármilyen külföldi munkatapasztalat
  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

Feladatok:

  • Érdeklődők tájékoztatása, tanácsadás
  • Álláshirdetésre jelentkezőkkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése, visszahívása, adatbázis szűrések
  • Önéletrajzok javítása, fordítása
  • Pályázati anyagok összeállítása
  • Munkavállalók utazásának megszervezése
  • Egyéb általános irodai teendők ellátása

A munkakezdés azonnal!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti JELENTKEZEM gombon
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német