www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 494 napja lejárt

A BanKonzult Kft. budapesti irodájába

irodai asszisztens

munkatársat keresünk.

 Főbb feladatok:

  • A menedzsment munkájának támogatása
  • Kimenő és bejövő hívások udvarias, szakszerű kezelése, továbbítása
  • Napi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Számlák készítése, befolyt összeg nyilvántartása
  • Közreműködés prezentációk, beszámolók készítésében
  • A vezetői döntésekhez szükséges információ gyűjtése, rendszerezése
  • Céges rendezvények megszervezése
  • Vendégek fogadása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Jó szervezőkészség
  • Jó megjelenés, kedves, pozitív kisugárzás
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Jó lényeglátó- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Lojalitás

Előny:

  • Angol, német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A jelentkezéskor kérjük megjelölni a fizetési igényt.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő