www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Közép-Kelet-Európa egyik vezető ingatlanfejlesztő vállalata megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az iroda hatékony működésének elősegítése
  • Levelezés, kérdések megválaszolása, reklamációk kezelése
  • Ügyfelek, telefonos megkeresések fogadása
  • Dokumentációk, prezentációk és beszámolók készítése
  • A vezérigazgató tevékenységének általános, adminisztratív támogatása
  • Megbeszélések és egyéb események tervezése és megszervezése
  • Az irodai munkarend felügyelete, feladatok közvetítése az adminisztrációs támogató személyzet felé
  • Külső és belső ügyfelek, munkatársak támogatása
  • A bizalmas információkezelés fenntartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Hasonló munkakörben szerzett 0-2 év tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kulturált, igényes megjelenés
  • Talpraesett, közvetlen, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, gyorsan fejlődő multinacionális cég, nemzetközi környezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Részletes angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol