www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1039448

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Travel részleg támogatása
  • A nyári szezonhoz kapcsolódóan képeket keresése az interneten
  • Képek szerkesztése és feltöltése a honlapra
  • Utasbiztosítási részleg munkájának támogatása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Monotonitástűrő készség

Juttatások:
  • Időszakos lehetőség (előreláthatólag 2 hónap, hosszabbítási lehetőséggel)
  • Bérezés: fix br. 150 000 Ft.
  • Azonnali kezdés
  • Irodai munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest