www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Budapesti, folyamatosan fejlődő informatikai cég keres azonnali munkakezdéssel teljes munkaidőben, fiatal, tapasztalattal rendelkező

irodai asszisztenst

a cég mindennapos működésének segítésére, koordinálására.

Feladatok:

  • iroda napi szintű rendben tartása (általános titkársági feladatok ellátása)
  • vendégek fogadása, és az iroda felkészítése a vendégek fogadására
  • telefonkezelés
  • a zökkenőmentes működéshez szükséges irodaszerek, valamint egyéb fogyó eszközök beszerzése
  • irodai ügyviteli folyamatok szervezése, levelezések bonyolítása (elektronikusan, postai úton)
  • könyvelés előkészítése, számlák rendben tartása
  • egyéb dokumentumok kezelése, iktatása, rendben tartása
  • határidők figyelése és következetes betartása
  • folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal
  • ad hoc ügyintézés

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • MS Office kiváló ismerete (Word, Excel)
  • magas szintű számítógépes ismeretek, internet aktív felhasználó szintű ismerete
  • minimum középszintű aktív angol nyelvtudás
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • rugalmas feladatkezelés
  • pontos, precíz munkavégzés, önállóan és csapatban is
  • jó rendszerező készség
  • határozott személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • minimum 3 év irodavezetői, asszisztensi tapasztalat

Előny:

  • felsőfokú (gazdasági) végzettség / szakirányú OKJ (irodavezetői, ügyviteli titkár)
  • hasonló területen működő (szolgáltató) cégnél szerzett gyakorlat
  • monotóniatűrés
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési tapasztalattal, saját autó)
  • Google termékek ismerete (Gmail, Drive)

Amit mi nyújtunk Neked:

  • fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • jó munkakörnyezet
  • segítőkész, barátságos munkatársak

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol