www.cvonline.hu

IRODAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Az LCM Stanc Kft. Dél-Budai székhelyű cégébe irodai asszisztenseket keres az alábbi feltételekkel:

  • táblázatkezelőkben, levelező programok használatában jártas
  • könnyen betanuló
  • közösségbe könnyen beilleszkedő
  • munkáját pontosan, lelkiismeretesen végző legyen

Előnyök:

  • személyzeti adminisztrációban és vagy pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • a jelentkezők részletes betanítását vállaljuk
  • kiszámítható, fix jövedelem, karriertervvel
  • kiszámítható munkaidő
  • pályakezdők és lelkes tanulni vágyók jelentkezését is várjuk

Munkaidő: hétköznapokon 08:00-16:35-ig.

Jelentkezni  fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...