www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 563 napja lejárt

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • napi szintű adminisztrációs feladatok, ellátása, beérkező és kimenő levelek, ajánlatok, rendelések nyilvántartása (napi postai feladás)
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • számlák, szállítólevelek / CMR-ek készítése
  • üzleti levelezés
  • bejövő telefonhívások kezelése
  • munkaidő nyilvántartás személyüggyel kapcsolatos nyilvántartások, adminisztráció kezelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • angol nyelv ismerete
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office programcsomag ismerete);
  • Precizitás, megbízhatóság, határozott fellépés;
  • Kötelességtudó, lelkiismeretes munkavégzés
  • Tanulási készség
  • Önálló munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Miskolc

Önéletrajz eljuttatásával a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol