www.cvonline.hu

Irodai asszisztens - Tatabánya

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Feladatkör:
Ügyvezető melletti általános asszisztensi feladatok ellátása. Pályázóinktól fényképes önéletrajzot kérünk.

Végzettség:
Középfokú végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Informatika:

Egyéb követelmény:
Jogosítvány Agilis, jó szervező személyiség A számítógépes irodai háttér ismerete és gyakorlott használata

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Folyamatosan fejlődő, modern technológiát alkalmazó családias közép vállalkozás, mely egyedi igények megvalósításával foglalkozik.