www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens (részmunkaidő)

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Feladatok

  • Irodavezető munkájának napi támogatása
  • projektek dokumentációjának naprakészen tartása
  • egyéb dokumentációk kezelése, nyilvántartása
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése
  • Projektmunkában való aktív részvétel
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Ad hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • napi 6 órás munkavégzés
  • angol alapfok előny
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős Microsoft Office ismeret
  • Gyors, precíz, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs és jó probléma megoldó készséggel rendelkezik
  • agilis, rugalmas hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat előny

Fizetési igény megjelölésével!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő