www.cvonline.hu
Irodai asszisztens (Referenciaszám: PJ4755)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.29.
Hirdetés azonosító: 1068798
lejárt

BUDAPESTI multinacionális megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Irodai asszisztens

Feladatok:
- Ügyvezető Igazgató munkájának támogatása,

- szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása (marketing feladatok, rendezvényszervezés),
- beérkezett számlák ellenőrzése, rögzítése a rendszerben,
- pénzügyi iratok, dokumentációk előkészítése és kezelése,
- Aktív írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a társosztályokkal (angol és magyar nyelven)
- vállalatirányítási rendszer felügyelete,

Elvárások:

- Közép-vagy felsőfokú végzettség,
- erős középfokú/felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
- legalább 1 éves asszisztensi tapasztalat,

- jó szervezőkészség, talpraesettség és jó problémamegoldó képesség,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit megbízónk kínál:
- fiatalos, dinamikus csapat,
- multinacionális környezet,
- karrierlehetőség,
- azonnali kezdés,
- változatos, sokoldalú felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye: Budapest (13. kerület)

Foglalkoztatás jellege: teljesmunkaidő
Foglalkoztatás időtartama: határozott/határozatlan idejű (minimum 2 év)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére (bérigény feltüntetésével) a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4755) E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.