www.cvonline.hu

IRODAI ASSZISZTENS - RECEPCIÓS

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Régió:  Budapest

pozíció azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • az iroda minden napi munkájának hatékony segítése, az iroda rendjének biztosítása
  • irodaszer és egyéb beszerzések lebonyolítása
  • tárgyalások, találkozók szervezése a menedzsment részére
  • egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok
  • utazási, szervezési feladatkör
  • e-mailek, hívások, faxok, levelek kezelése (postázás, iktatás), futárrendelés
  • riportok, statisztikák készítése
  • vendégek fogadása
  • munkaügyi feladatok (munkaidő, szabadság nyilvántartása)
  • házi pénztár kezelése
  • kapcsolattartás hivatalokkal, szolgáltatókkal

Elvárások:

  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 1-2 év tapasztalat
  • önállóság, rugalmasság, precizitás, türelem
  • jó problémamegoldó és lényeglátó képesség
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Outlook, Word, Excel – napi szintű használata, PowerPoint)
  • magabiztos angol nyelvtudás, melyről számot kell adni a felvételi folyamat során
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs és szervezői képesség
  • B kategóriás jogosítvány gyakorlattal
  • stressz tűrés, terhelhetőség
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (munkavégzés:8-17 óra)
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XII.

Kezdés: azonnal

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Kontakt: Kaknics Eszter

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő