www.cvonline.hu

Irodai asszisztens (recepciós)

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Piacvezető pénzügyi, gazdasági adminisztrációs szolgáltató és tanácsadó cég keres saját csapatába új munkatársat, az alábbi pozícióba:

 Recepciós, adminisztratív és munkaügyi folyamatok támogatása heti 20-30 órában.

 Elvárások:

  • Irodai adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat
  • MS Office megbízható használata
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Proaktív, problémamegoldó attitűd
  • Precizitás
  • Ügyfélbarát kommunikáció
  • Igényesség (önmagára, munkájára, környezetére)
  • Kiváló szervezőkészség
  • Talpraesettség

Előnyök lehetnek:

  • Felsőfokú végzettség
  • START kártya
  • Számviteli végzettség/tapasztalat

Feladatok:

  • Általános recepciós feladatok ellátása, telefon és fax kezelése,
  • Vendégek fogadása, tárgyaló helyiségek karbantartása
  • Küldemények kezelése, iktatás (kimenő és bejövő levelek, csomagok, faxok, gyorspostai küldemények)
  • A vezetők támogatása adminisztratív oldalról
  • Számlák  és HR terület adminisztrációjának kezelése
  • Kafetéria és munkaidő nyilvántartó rendszer működtetése
  • Irodai beszerzések intézése
  • Rendezvények, céges utazások szervezése
  • Ad hoc  felmerülő adminisztratív és szervezési feladatok ellátása

Pályakezdők és kismamák jelentkezését is várjuk!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz),

a bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol