www.cvonline.hu

Irodai asszisztens (olasz nyelvtudással)

  • A hirdetés 1363 napja lejárt

Feladatok:

  • OLASZ KÖNYVELŐ PROGRAM KEZELÉSE (SGA): SZÁMLÁK RÖGZÍTÉSE ÉS TOVÁBBI     KEZELÉSE
  • BEJÖVŐ SZÁMLÁK KEZELÉSE (REGISZTRÁLÁS, UTALÁS)
  • KIMENŐ SZÁMLA KÉSZÍTÉSE (REGISZTRÁLÁS)
  • HUF PÉNZTÁR VEZETÉSE (SZÁMLÁK REGISZTRÁLÁSA, HÓVÉGI PÉNZTÁRZÁRÁS)
  • KIADOTT ELŐLEGEK KEZELÉSE (SGA)
  • FIZETÉSEK EGYEZTETÉSE, UTALÁSA
  • BANKOK KEZELÉSE (EGYENLEGEK, UTALÁSOK)
  • KÖNYVELÉSI ANYAGOK ELŐKÉSZÍTÉSE
  • KOORDINÁTORI MUNKA SEGÍTÉSE KÉT NYELVEN
  • BIZTOSÍTÁSOK RÖGZÍTÉSE (MOD SINISTRI)
  • GÉPJÁRMŰVEK RÖGZÍTÉSE (REPLIKA)
  • DOLGOZÓK RÖGZÍTÉSE (REPLIKA)
  • EGYÉB IRODAI ADMINISZTRÁCIÓS FELADATOK
  • FOLYAMATOS KAPCSOLATTARTÁS AZ OLASZ ANYACÉGGEL

Elvárások:

  • MINIMUM KÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉG
  • IRODAI-ADMINISZTRATÍV TERÜLETEN SZERZETT TAPASZTALAT
  • MINIMUM KÖZÉPFOKÚ OLASZ NYELVISMERET
  • FELHASZNÁLÓI SZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERETEK
  • SZÉKESFEHÉRVÁR VAGY KÖRNYÉKBELI LAKHELY