www.cvonline.hu

Irodai asszisztens nemzetközi fordítóirodában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.26.
Hirdetés azonosító: 1177477

Szereted az idegen nyelveket? Akkor ez a te pozíciód is lehet! Jelenleg egyik budapesti partnercégünk nemzetközi fordítóirodájába keresünk irodai asszisztenst az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Internetes keresések
  • Adatrögzítés
  • Sales munkatársak segítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képességek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig heti 15-20 óra, normál munkarendben, megegyezés szerint magasabb óraszámban is lehet menni.

Előnyt jelent:

  • Excel magas szintű ismerete, informatikai terület iránti érdeklődés
  • Adatbázisok használata

Amit kínálunk

  • Bruttó 850 Ft/óra
  • Nyelvgyakorlási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség
  • Jó tapasztalatszerzési lehetőség, szakmai kihívások

Amennyiben tetszik a hirdetés és úgy gondolod, ez a pozíció Rád vár, jelentkezz rá Link megjelenítése után, vagy írj egy emailt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!