www.cvonline.hu

Irodai asszisztens német nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.03.
Hirdetés azonosító: 995891
lejárt

Kedves és segítőkész irodai asszisztenst keresünk multinacionális szolgáltató partnerünk belvárosi irodájába. Megbízónk nemzetközileg elismert adó, könyvelési és pénzügyi tanácsadó, mely a megnövekedett szervezési feladatok támogatására keres, németül folyékonyan beszélő irodai asszisztenst.
A vállalat tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatást, igényes nemzetközi környezetet, hosszú távú és stabil munkát, továbbá családias és összetartó csapatot kínál a jelentkező irodai asszisztensnek.

Az asszisztens legfontosabb feladatai:

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Iroda napi munkájának szervezése, irodaszerek beszerzése
  • Ügyvezető támogatása, utazás szervezés

Legfontosabb elvárások a jelentkező asszisztenssel szemben:

  • Folyékony német nyelvtudás
  • Asszisztensi tapasztalat, vagy német tanulmányok előnyt jelent
  • Kedves, de visszafogott kommunikációs stílus
  • Nyitott személyiség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, és tapasztalata, vagy képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest