Irodai asszisztens (német nyelvtudással) | German speaking office administrator - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 100 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai az alábbiak lennének: - napi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátása - a menedzsment munkájának támogatása - kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal egyaránt - kimenő és bejövő hívások udvarias, szakszerű kezelése, továbbítása

Végzettség:
Legalább középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Gyártó vállalatnál, irodai munkakörben szerzett tapasztalat feltétlenül szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ideális esetben Ön rendelkezik egy pozitív, emberközpontú attitűddel, kiválóan kommunikál németül szóban és írásban egyaránt, haladó szinten használja az MS Office programokat (pl.: Word, Excel, PowerPoint), képes az önálló és pontos munkavégzésre, jó a lényeglátó- és problémamegoldó készsége és rugalmasan tudja kezelni az alkalomszerű kiküldetéseket (Európán belül). Ha szívesen dolgozna önállóan és egy hosszútávú munkalehetőséget keres, kérem jelentkezzen hozzánk most!

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezetö multinacionális vállalat.