www.cvonline.hu

Irodai asszisztens - manager

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Számos budapesti üzlettel rendelkező olasz tulajdonú ruházati kiskereskedelmi cég új munkatársat keres bővülő budapesti irodájába az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • a vezetőség felé reportok, táblázatok készítése és a könyvelés napi munkájának támogatása
  • esetlegesen titkársági feladatok teljeskörű ellátása: telefonok, faxok, e-mailek, levelek, számlák fogadása, iktatása, megválaszolása
  • adminisztratív teendők
  • számlák nyomon követése, táblázatok, kimutatások készítése készletnyilvántartó programok alapján
  • az üzletek operatív működéséhez szükséges feladatok ellátása, felmerülő problémák megoldása

Elvárások:

  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció OLASZ és/vagy ANGOL nyelven
  • maximális precizitás
  • alapvető számítástechnikai alkalmazások készségszintű ismerete (Word, Excel, Internet, Outlook, PowerPoint)
  • határozott, magabiztos, ugyanakkor kedves, közvetlen személyiség
  • kitűnő szervező és probléma-megoldási készség
  • hatékony, proaktív, önálló munkavégzés

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • barátságos, kellemes munkakörnyezet
  • bejelentett, biztos állás
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzát várjuk az alábbi  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Angol