www.cvonline.hu

Irodai asszisztens / Irodavezető

  • A hirdetés 985 napja lejárt

XI. kerületi munkahelyre keresünk azonnali kezdéssel irodai asszisztensi/iroda vezető munkára szoftver fejlesztő céghez.

Legfontosabb feladatok:

  • ügyvezető munkájának támogatása, szervezés
  • bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek kezelése,
  • dokumentumok és adatbázis nyilvántartása, kezelése,
  • irodaszerek készletfigyelése és beszerzése,
  • hivatali és intézményi ügyintézés a cég nevében,
  • operatív feladatok ellátása,
  • munkafeladatok nyilvántartása és határidejük teljesítésének ellenőrzése,
  • munkatervek összeállítása.

Számunkra az ideális jelentkező:

  • legalább középfokú, vagy szakirányú OKJ-s végzettséggel rendelkezik,
  • minimum 1-2 éves tapasztalata van hasonló munkakörben,
  • magabiztosan használja az irodai számítógépes programokat (MS Office),
  • jól beszél angolul,
  • önállóan tud dolgozni,
  • szóban és írásban is jól kommunikál,
  • precíz,
  • jól tűri a rutinmunkát.

Előnyt jelent Számodra, ha:

  • informatikával foglalkozó cégnél szereztél tapasztalatot,
  • kiismered magad az IT világában és nyelvezetében
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű