www.cvonline.hu
Irodai asszisztens - II. kerület (Referenciaszám: PJ4556)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1046709
lejárt

Budapesti, II. kerületi partnerünkhöz keresünk diákot a következő pozícióba:

Irodai asszisztens

Feladatok:
- Bejövő és kimenő ügyfél-hívások fogadása, kezelése

- Hitelkártya aktiválás, letiltás
- Hitelkeret emelés

- PIN kódok és SMS beállítások kezelése
- Törlesztő részlet összegének módosítása, törlesztési mód váltása
- Átutalás visszavonása
- Számlatörténet lekérdezés
- Bankszámlaszám kezelés
- Áruhitel igénylések kezelése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony felsőoktatási intézményben
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Heti 20 óra vállalása rugalmas munkaidőben, hétfőtől vasárnapig
- Pontosság, önállóság
- Nagy munkabírás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.