www.cvonline.hu

Irodai asszisztens és belső kontroller

  • A hirdetés 424 napja lejárt

Link megjelenítése.jpg" border="0" width="485" height="118" />

Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve működik sikeresen Magyarországon, budapesti irodájába munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Futároknak csomagok előkészítése
  • Fénymásolás, számlatömbök és szállítólevelek előkészítése, kiadása és összegyűjtése
  • Irodai termékraktár kezelése
  • Irodai telefon kezelése, kapcsolattartás a partnerekkel és érdeklődőkkel
  • Képviselők napi munkájának ellenőrzése
  • Képviselők munkájának háttértámogatása
  • Az értékesítési forgalom kontrollja
  • Összesítő kimutatások és riportok készítése
  • Irodai asszisztencia és adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Microsoft Office alkalmazások készség szintű használata
  • Idegen nyelv társalgási szintű ismerete (Angol és/vagy Német)
  • Precizitás és jó monotónia tűrő képesség
  • Önállóság és jó problémamegoldás
  • Rugalmasság
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Kis létszámú fiatal csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület, (Nagytétény)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német