www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens - Budapest

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

IRODAI ASSZISZTENS

Egy pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó külföldi partnerünk európai terjeszkedésének keretein belül új irodát kíván létesíteni Budapesten, amelybe most egy ambiciózus, energetikus, megbízható és precíz IRODAI ASSZISZTENST keresnek!

A munkakörről (feladatok):

  • Kimenő és bejövő telefonok kezelése, folyamatos kommunikáció, az ügyfelek igényeinek kezelése;
  • Vendégek fogadása, udvarias kiszolgálása;
  • Asszisztencia nyújtása a találkozók, konferenciák és különböző vállalati rendezvények tervezésében és szervezésében;
  • Asszisztencia nyújtása az utazási útvonalak tervezésében és szervezésében – repülőjegyek és szállások foglalása, esetlegesen vízumok intézése;
  • A vállalat általános nyilvántartó rendszerének kezelése – beleértve a levelezések kezelését;
  • Az iroda eszközellátásának biztosítása, főképp az irodaszerek tekintetében.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Irodai adminisztrációval kapcsolatos végzettség – kapcsolódó végzettség előnyt jelenthet;
  • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent;
  • Felelősségteljes és profi munkavégzés;
  • Igényes megjelenés;
  • Udvarias és kedves viselkedés;
  • Magabiztos viselkedés minden adódó szituációban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven;
  • Érdeklődés illetve ismeret pénzügyi területeken előnyt jelent.

Fizetés: egy versenyképes kompenzációs csomag biztosított a felvételt nyert pályázónak

Munkaidő: teljes munkaidős pozíció

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz küldésével lehet április 7-ig az E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Minden pályázati anyag bizalmasan lesz kezelve!