www.cvonline.hu

Irodai asszisztens - Budaörs (Referenciaszám: KJ-1635)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1072718

Feladatok:

  • A beérkező dokumentumok téma szerinti külön mappákba rendezése
  • A dokumentumok érvényességi idejük/lejárati dátumuk szerinti lefordítása magyarról angolra
  • Segédanyagok készítése a folyamatok felgyorsítása érdekében
  • Eseti és egyéb fordítások elvégzése
  • Dokumentációk lefűzése, visszavont vagy lejárt dokumentumok megsemmisítése
  • A feladatok határidőre történő elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Dokumentáció kezelés területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki fordítási tapasztalat előny
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Szövegszerkesztési és táblázatkezelési ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budaörs

A munkáltató ajánlata:

  • Nyitott, lendületes csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és cafetéria
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budaörsi partnercége részére közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1635-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -