www.cvonline.hu

Irodai asszisztens angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 987998

Irodai asszisztenst keresünk magabiztos angol nyelvtudással nemzetközi kommunikációs és marketing vállalat megbízásából, budapesti munkavégzéssel
Feladatok:

  • Felettesek napi szintű munkájának támogatása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és külsős beszállítókkal,
  • adategyeztetések, adminisztráció,
  • levelezési, iktatási, postázási feladatok, ügyiratkezelés.

Elvárások:
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • legalább középfokú végzettség,
  • MS Office alkalmazások használata (Outlook, Excel, Word, PowerPoint),
  • kiváló kommunikációs és interperszonális képességek,
  • proaktív, kezdeményező személyiség,
  • kreatív, ötletekkel teli, “can do” attitűd,
  • problémamegoldó képesség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • versenyképes fizetés,
  • modern irodai környezet,
  • fiatalos csapat.

Előnyök:
  • Haladó Excel tudás,
  • felsőfokú végzettség.

Nyelv:
  • Angol

  • Küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénnyel feltüntetve! Az elvárásoknak teljes mértékben megegyező jelentkezőket értesítjük telefonon keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P irodai munkarendben