www.cvonline.hu

Irodai asszisztens - akár 6 órában

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1028705
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég dunavarsányi telephelyére keresünk irodai asszisztenst az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Purchase Order-ek, beérkező számlák és a velük kapcsolatos ügyek intézése
  • Belsős dokumentumok készítése
  • Magyarról angolra fordítása a nyomtatványoknak
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Körülbelül 2 éves tapőasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Főiskolai diploma
  • Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • CAD-ismeret/használat