www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 954511
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy gépek és ipari technológiák forgalmazásával foglalkozó hazai tulajdonú vállalat számára keresünk szlovák és angol nyelven beszélő

Irodai asszisztens

kollégát.

Feladatok:
  • A magyar nyelvű csapat munkájának támogatása a szlovák nyelvterületen (honlap, prospektusok fordítása szlovák nyelvre, egyéb online felületek szlovák nyelven történő kezelése stb.)
  • A szlovák anyanyelvű ügyfelekkel történő kapcsolattartás.
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása (Irodai beszerzések, vendégek fogadása, postai ügyintézés stb.)
Elvárások:
  • A szlovák nyelv társalgási szintű ismerete.
  • A magyar és az angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • Asszisztensi gyakorlat.
  • Logisztika, szállítmányozás, vagy egyéb műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Marketing terén szerzett tapasztalat.
  • Műszaki szaknyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatáscsomag.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
A munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC