www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1001171
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy kulturális területen működő nonprofit Kft keres munkatársat az alábbi pozícióra:

IRODAI ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák:
  • Irodai adminisztratív teendők ellátása, irat-nyilvántartási rendszer kezelése, postázás koordinálása
  • Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartás készítése
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel
  • Értekezletek, tanácskozások, rendezvények, külföldi utak szervezése, előkészítése
  • Vendégek fogadása, protokollal kapcsolatos feladatok ellátása
Elvárásaink:
  • Középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban), német nyelv ismerete előny
  • Min. 3 éves irodai ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Tízujjas gépelés
  • Megbízhatóság, magas fokú precizitás
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressz tűrés
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
  • Budapesti lakóhely
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
A pályázathoz csatolandó:
  • részletes fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal
  • Jelentkezési határidő: 2015. december 22.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetése mellett, büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió