www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 966165
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy budapesti, közbeszerzéssel foglalkozó tanácsadó cég számára keresünk

IRODAI ASSZISZTENS

kollégát azonnali munkakezdéssel.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:
  • A közbeszerzési eljárások adminisztrációs feladatainak ellátása, támogatása,
  • Az iroda működéséhez kapcsolódó adminisztrációs teendők elvégzése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Adatbázisok és kapcsolódó iratok naprakész karbantartása, menedzselése.
  • Ajánlat/jelentkezés készítésében való közreműködés
Elvárások:
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Legalább középfokú végzettség
Előnyt jelent:
  • Közbeszerzési szakmai tapasztalat ajánlattevői vagy ajánlatkérői oldalon,
  • Idegen nyelvtudás.
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, vagy részmunkaidő megegyezés szerint, határozatlan idejű jogviszony
Próbaidő:
  • 3 hónap
Illetmény és juttatások:
  • Megállapodás szerint
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • A pályázó fényképes, részletes szakmai önéletrajza feltüntetve benne a szakmai tapasztalatot, képzettséget, végzettséget.
Állás, munka területe(i):
  • Jog / Közigazgatás
  • Közigazgatás / Tisztviselő / Közalkalmazott
  • Pályázatírás
  • Projektmenedzsment
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület
A beosztás betölthetőségének időpontja:
  • Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk pályázati anyagát!

Tech People LÁBLÉC