www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 915564
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk internetes szolgáltatásokat értékesítő cég keres kollégát

Irodai asszisztens

pozícióra.

Feadatok:

•    Napi 4 óra munkavégzés Budapesten
•    Iratok, számlák rendezése
•    Könyvelési anyag rendszeres eljuttatása a könyvelőnek
•    Ügyvezető levelezésének, naptárának nyomon követése
•    Konyha feltöltése (kávé, víz, tea)
•    Esetenként kapcsolattartás ügyfelekkel, hibás utalások, hibás számlák egyeztetése

Elvárások:

•    Talpraesett, pontos, precíz munkavégzés
•    Internet, szövegszerkesztő, táblázatkezelő és mail program ismerete,
     napi szintű használata

Előny (de nem elvárás):

•    Angol, német nyelv ismeret
•    Jogosítvány

Amit kínálunk:

•    Barátságos csapat
•    Érdekes, változatos feladatok
•    Rengeteg elégedett ügyfél
•    Szakmai fejlődés támogatása
•    Kávé, tea, ásványvíz, zene
•    Munkavégzés irodánkban

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amenyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...