www.cvonline.hu

Irodai asszisztens 6 órás részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 996845

Fékrendszerek gyártásával és értékesítésével foglalkozó piacvezető partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, azonnali kezdéssel
Feladatok:

  • A fejlesztői területek adminisztrációs feladatinak ellátása
  • beszerzések koordinálása
  • HR adminisztráció
  • kiértékelések, kimutatások elkészítése
  • utazási adminisztráció

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • nyitott, támogató attitűd
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • megbízható, célorientált, önálló, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • modern irodai környezet
  • valós, felelősségteljes feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • munkavégzés helye: 23. kerület

Előnyök:
  • Gépírástudás

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest