www.cvonline.hu

Irodai asszisztens 4 órás részmunkaidőben

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 978602

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó amerikai tulajdonú multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel
Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel új vevőkkel,
  • Adategyeztetések, adminisztráció (szerződések megírása, adatbekérés, információcsere),
  • SAP adminisztráció,
  • belső kimutatások elkészítése,
  • értékesítési csapat támogatása.

Elvárások:
  • Befejezett, vagy folyamatban lévő tanulmányok (akár szakmai gyakorlat leigazolása),
  • Excel program magas szintű ismerete,
  • dinamikus, proaktív, tanulékony, lelkes, nyitott személyiség,
  • nagyfokú pontosság, precizitás, önállóság,
  • angol nyelv magabiztos használata.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • valós, felelősségteljes feladatok,
  • tanulási lehetőség, előrelépési lehetőséggel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • modern irodai környezet,
  • fiatalos csapat.
  • munkaidő: H - P 13:00 - 17:00

Előnyök:
  • SAP ismeret,
  • haladó Excel tudás,
  • egyéb nyelvismeret (szerb, horvát).

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk! Pályakezdőket, tanulmányait még folytató fiatalok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budapest