www.cvonline.hu

Irodai asszisztens – recepciós

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

Irodai asszisztens – recepciós munkalehetőség!

 Budapesten a XI. kerületben található irodába recepciós-irodai asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása és adatbázis kezelés
  • Bejövő e-mail-ek, hívások fogadása, ügyfelek tájékoztatása
  • Ad hoc felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Feltételek:

  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Dinamikus, vendégközpontú személyiség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Online marketing, HR ismeretek, vendéglátó-szállodaipari tapasztalat és ismeretek vagy német nyelvtudás további előnyt jelentenek.

Munkarend: hétfőtől-csütörtökig, 9-17 óráig, pénteken 9-16 óráig.

Fizetés: megbeszélés szerint.

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet a lenti e-mail címen, a tárgyban kérjük feltüntetni a „Belföldi irodai munka” kifejezést.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő