www.cvonline.hu

Irodai alkalmazások osztályvezető [HN-MT01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1063152

Focus consulting

Megbízónk

Partnerünk piacvezető telekommunikációs vállalat, melynek megbízásából keresünk osztályvezetői pozícióba új kollégát.

Feladatok

- A vállalat és leányvállatok felhasználóinak nyújtott irodai környezet üzemeltetése és továbbfejlesztése ( Windows Operációs rendszer, MS Office (O365), Exchange levelezés, Internet Browser, Mobile device management megoldások, vírusvédelem, Virtual desktop infrastructure szoftverek, Office kommunikátor (pl. Cisco Jabber, MS OCS), MS SPS, Share csoportmunka eszközök)
- Szakmai csapat munkájának koordinálása
- Üzemelő környezet szoftver elemeinek folyamatos frissítése, tesztelése, biztonsági rések kezelése
- A vállalatnál működő üzleti alkalmazások integrálása a kliens oldali környezetbe
- Az irodai szoftver környezet biztosítása több platformon (PC, laptop,VDI, tablet, mobiltelefon, stb.)
- Nemzetközi projektek vezetése
- Pénzügyi tervek összeállítása, folyamatos követése, várható felhasználás megadása
- Szerződések megkötése, újratárgyalása, projekt státuszok összeállítása, vezetői döntés-előkészítő anyagok készítése

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
- Minimum 3 év vezetői gyakorlat
- 5 éves telekommunikációs és vagy IT szektorbeli tapasztalat
- Felsőfokú angol tudás szóban és írásban is
- Magas szintű leadership készségek, stratégiai gondolkodás,
- Érdekérvényesítő képesség, diplomáciai érzék
- Konfliktus-kezelési képesség
- Probléma megoldási skillek
- Nagy létszámú szervezetben megszerzett irányítási tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió